Експосадовець Сил логістики ЗСУ Козловський отримав ще одну підозру. У чому його звинувачують?

Колишньому начальнику Центрального управління продовольчого забезпечення Командування Сил логістики ЗСУ Олександру Козловському вручили ще одну підозру. Його звинувачують у декларуванні неправдивої інформації.
Про це повідомили в Офісі генпрокурора.
Слідство встановило, що колишній посадовець умисно вніс неправдиві дані до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави.
Так, у щорічній декларації за 2022 рік у розділі «Грошові активи» Козловський відобразив готівкові кошти на загальну суму понад 2 млн грн, однак у такій же декларації за 2020 рік грошових активів у вигляді готівкових коштів у нього та членів його сім’ї нібито не було.
Згідно з даними Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, за 2021-2022 рік Козловський та його родина заробили 1,70 млн грн. Разом з цим, відповідно до виписок по банківських рахунках, витрати на проживання експосадовця Сил логістики та членів його сім’ї за цей період становлять 1,74 млн грн.
Як зазначають в ОГП, це свідчить про фінансову неспроможність заощадити задекларовані за 2022 рік грошові кошти на загальну суму 2,07 млн грн.
За це Козловський отримав ще одну підозру — за ч. 1 статті 366-2 Кримінального кодексу України. Вона передбачає штраф від 4 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські роботи, обмеження волі до 2 років або ув’язнення на той самий термін з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Нагадаємо, наприкінці березня Колишнього начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Командування Сил логістики ЗСУ Олександра Козловського затримали за підозрою в незаконному збагаченні.
За даними слідства, вже звільнений з посади експосадовець набув активів на майже 58 млн гривень. Йдеться про:
- автомобіль Toyota 2022 року випуску;
- квартиру в Києві;
- обласну базу спеціального медичного призначення на Хмельниччині загальною площею 2022 м²;
- 55 земельних ділянок у різних регіонах;
- єдиний майновий комплекс Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.
Як вказували правоохоронці, вартість цих активів більш ніж на 6500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян перевищує його законні доходи.
- Поділитися: