Стерненко заявив, що за його розшуком у ТЦК стоїть головнокомандувач ЗСУ Сирський

Волонтер та блогер Сергій Стерненко заявив, що його оголошення в розшук через неявку до територіального центру комплектування за повісткою є «прямою вказівкою» головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, бо той нібито «образився за вимоги провести армійську реформу».
Про це Стерненко заявив у соцмережах.
«Історія з моїм розшуком — пряма вказівка Сирського, який образився за вимоги провести армійську реформу. Я знаю це точно, і коли саме та через кого він давав цю вказівку. Зробив він це, до речі, тільки з другої спроби. Тригером став стрім від 27 жовтня, де я прямо сказав, що ми у ситуації, близькій до катастрофи, через неадекватну систему управління військами», — написав блогер.
Стерненко заявив, що про причетність Сирського стверджують його «джерела у Генштабі ЗСУ».
«Мені спочатку не повірилося […] Я здивувався, мені здавалося, що головнокомандувач має бути зайнятий зараз війною. Або принаймні спробою розв’язати армійські проблеми — їх дуже багато. Але виявилося, що головнокомандувач зайнятий отакою дріб’язковою, дурною, пустою помстою», — заявив Стерненко.
За його словами, повістку йому направили на адресу в Одесі, за якою він давно не проживає, хоча він оновив свою київську адресу. На думку Стерненка, це було зроблено спеціально, щоб він не отримав повістку. Блогер запевнив, що свої обов’язки виконає.
Окрім того, Стерненко заявив, що з ним ніхто не звʼязувався щодо оголошення у розшук телефоном чи поштою. А про сам факт він дізнався із заборонених в Україні видань «Страна» та russia Today. Водночас у своєму застосунку «Резерв+» повідомлення про розшук він не побачив.
«Пане Сирський, ви на що розраховуєте, розпалюючи протистояння всередині країни? Ви точно розумієте наслідки своїх дій? Брехня і дрібʼязковість точно не допоможуть нам зберегти країну», — йдеться у повідомленні Стерненка.
Нагадаємо, раніше в Одеському ТЦК заперечили «помсту» Стерненку за його критику та стверджують, що він був обізнаний про необхідність виконання обов’язків як військовозобов’язаного.
«Публічна критика і спроби дискредитації, засновані на маніпулятивних твердженнях, не є конструктивним способом вирішення ситуації та підривають суспільну довіру до державних інституцій, які стоять на захисті нашої країни», — заявили у ТЦК.
- Поділитися: