У Німеччині підпалили садовий будинок директора компанії Rheinmetall через постачання зброї Україні — ЗМІ

У Німеччині підпалили садовий будиночок директора компанії Rheinmetall Арміна Паппергера. Відповідальність за підпал на себе взяли ліворадикальні екстремісти, які звинуватили компанію Паппергера, зокрема, в постачанні зброї Україні та «вбивствах по всьому світу».
Про це пишуть німецькі видання Bild та Cellesche Zeitung.
Пожежу швидко приборкали. Інтер’єр садового будинку залишився неушкодженим, а також ніхто не постраждав.
У своєму листі, опублікованому на ресурсі Indymedia, невідомі зізналися, що в ніч проти 29 квітня встановили запальний пристрій у садовому будиночку Арміна Паппергера.
Вони заявили, що компанія, яку той очолює, «є одним із бенефіціарів так званого переломного моменту» і що Rheinmetall надсилає «різні старі типи танків» в Україну «з великим прибутком». Автори листа стверджують, що компанія Паппергера «вбиває в національному масштабі».
Крім того, невідомі побажали сили тим, хто «переховується від радикальних лівих, і тим, хто погоджується войовничо атакувати владні структури». Також у листі було написано «Свобода для Даніели!» — ймовірно, йдеться про представницю RAF Даніелу Клетте, яку заарештували в Берліні в лютому.
Зараз німецька поліція державної охорони розслідує справу та перевіряє справжність листа із зізнаннями у вчиненому підпалі.
Rheinmetall та підтримка України
Наприкінці січня генеральний директор підприємства Армін Паппергер в інтерв’ю виданню Bild розповів, що Rheinmetall має намір побудувати новий завод боєприпасів. Він додав, що виготовлену продукцію планують надавати Україні. Згодом стало відомо, що цей завод планують побудувати в Україні.
Ще раніше Rheinmetall та «Укроборонпром» утворили спільне підприємство, яке буде здійснювати обслуговування та ремонт техніки, поставленої Україні нашими партнерами. На наступних етапах, на основі комплексної передачі технологій, партнери мають намір спільно виробляти вибрану продукцію Rheinmetall в Україні. У перспективі співпраця також може передбачати спільну розробку військових систем командами українських і німецьких фахівців, зокрема для подальшого експорту в Україну.
- Поділитися: