Суспільство
В окупований Донецьк прибули російські снайпери для знищення відеокамер СММ ОБСЄ на лінії розмежування — штаб
В окупований Донецьк прибули російські снайпери для здійснення обстрілів і знищення відеокамер спостереження Спеціальної моніторингової групи ОБСЄ, які встановлені на лінії розмежування.
