Близько 200 українських туристів застрягли в Єгипті
Близько 200 українських туристів – клієнтів Join Up другу добу не можуть вилетіти з єгипетського міста Шарм—ель—Шейх. Туроператор обіцяє, що всіх туристів 8 листопада відправлять в Україну.
Один з туристів, Олександр, розповів Громадському, що їхній рейс мав вилетіти 7 листопада о 19:10, але представники перевізника — Yanair — заявили, що на літаку «сталася бійка», тому він не полетить.
«Нас заселили у поганий готель — «клоповник», а сьогодні (8 листопада — ред.) сказали, що ми вилетим в Україну», — сказав Олександр.
За його словами, туристів привезли в аеропорт, але знову не відправили в Україну.
«Хотіли заселити знову у «клоповник», але люди піднялися і сказали, що не поїдуть туди. Нам спочатку погрожували поліцією, як представники перевізника Yanair, так і представники туроператора Join Up, а потім пообіцяли нормальний готель. Зараз ми їдемо туди», — наголосив Олександр.
У компанії Join Up підтвердили Громадському, що туристи не вилетіли з Єгипту.
«Туристам було надано розміщення в готелі, звісно, за рахунок компанії. Частина туристів вже сьогодні відправляється (в Україну — ред.) рейсом о 19:00, а друга частина відправиться також сьогодні о 21:40.
У прес-службі зазначили, що не отримували скарг від туристів щодо готелю. Стосовно причин затримки рейсу в Join Up заявили, що це не входить в їхню компетенцію і потрібно звертатися до перевізника.
Громадському не вдалося взяти коментар у компанії Yanair.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як уникнути проблем з туроператором та перевізником: п'ять порад юрист
Нагадаємо, наприкінці червня понад 800 українців застрягли в аеропортах кількох міст світу через проблеми з перевізниками.
Так, 29 червня повідомлялося, що з аеропорту Монастір у Тунісі до Харкова не могли вилетіти близько 300 українських туристів.
2 липня стало відомо, що українські туристи не змогли вилетіти з іспанського острова Мальорка.
Вранці 3 липня українські туристи, які не могли вилетіти з Албанії, повернулися додому.
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що Державіаслужба перевірить всі чартерні літаки.
У МЗС України повідомили, що загалом 1,5 тисячі українських пасажирів постраждали від затримок авіарейсів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Довга відпустка»: чому українські туристи застрягли за кордоном