Убивство Шеремета: Зеленський викликав на доповідь правоохоронців

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь глави Нацполіції Сергія Князєва про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. Шеремета вбили три роки тому, за цей час до відповідальності не притягнули ані виконавців, ані замовників. Президент Порошенко називав розслідування вбивства Шеремета «справою честі».

Громадське транслювало наживо звіт Князєва.

Після цього Князєв, президент України Володимир Зеленський та очільник МВС Арсен Аваков пішли на закриту зустріч, щодо розслідування справи вбивства Павла Шеремета. Там мають озвучити інформацію, яку заборонено слідством розголошувати публічно.

З ГПУ ніхто не прийшов.Відомо, що глава прокуратури Юрій Луценко у відпустці.

Злочин залишається нерозкритим. Ми розуміємо, що суспільство чекає на результати та прізвища причетних до цього злочину. Але називати їх поки передчасно.Сергій Князєв, глава Нацполіції України про вбивство Павла Шеремета, 23 липня 2019-го

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016-го о 7:45 ранку внаслідок вибуху машини. Він їхав на ранковий ефір своєї програми.

Убивство журналіста Павла Шеремета, розслідування якого високопосадовці публічно називали «справою честі», досі залишається нерозкритим. У Генпрокуратурі повідомили, що відпрацьовують 4 версії щодо вбивства Павла Шеремета.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Попри численні експертизи, допити понад 1000 осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайтів, наразі у справі про вбивство Шеремета немає жодного офіційного підозрюваного. У МВС заявляють, що розслідування справи ускладнює російське громадянство Шеремета.

10 травня 2017-го журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. У ньому йдеться про те, що співробітник СБУ Ігор Устименко був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Співзасновник міжнародного проекту розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP Дрю Салліван вважає, що українська влада свідомо не розслідує вбивство журналіста.