Понад 60 цілей за одну ніч. Мадяр розповів про наслідки ударів по об'єктах армії рф (ВІДЕО)

У ніч проти 23 червня підрозділи Сил безпілотних систем завдали ударів по об'єктах російських військ у тимчасово окупованому Криму, а також у Донецькій, Луганській, Запорізькій і Херсонській областях.

Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем України Роберт Бровді (Мадяр).

За його словами, серед уражених об'єктів — носії ракетного озброєння рф, системи протиповітряної оборони, нафтобази, а також об'єкти енергетичної та газової інфраструктури.

«В оперативній глибині противника Птахи СБС шуму навели, понад 60 чутливих ворожих цілей відпрацьовано лише мідлами. Серед різнобарвʼя цілей три крилатих корости-ракетоносії, чотири системи ППО, нафтобаза у Керчі, газорозподільча й електропідстанція, каравани логістики та паливозаправників…» — написав Мадяр.

Так, українським воїнам вдалось уразити:

  • 3 глибинні розвідувально-ударні БпЛА «Оріон» у Керчі;
  • нафторезервуари на Керченській (Камиш-Бурунській) ТЕЦ;
  • зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцирь-С1» у Багеровому;
  • пускову установку С-300 та зенітна установка ЗУ-23-3 у Курортному;
  • радіолокаційну станцію «Небо-У» в Керчі;
  • електропідстанцію «Західно-Кримська» у Кар'єрному;
  • газорозподільчу станцію «Сімферополь» у Трудовому;
  • навчальний полігон пілотів БпЛА «Дзержинськ» у Дебальцевому на Донеччині;
  • цистерну з пально-мастильними матеріалами в Горлівці.

Крім того, під ударом опинився логістичний транспорт росіян у Приазовському Запорізької області, а також у Криму, на Донеччині, Луганщині, Запоріжжі та Херсонщині.

Нагадаємо, у ніч проти 23 червня російське Міністерство оборони відзвітувало про збиття уночі 143 українських БпЛА, зокрема й над окупованим Кримом. Місцеві Telegram-канали писали, що під атакою опинилась ТЕЦ у Керчі. Невдовзі російський «Интерфакс» заявив, що на заході й півночі Криму зафіксували порушення електропостачання.