Депутат Шевченко закликав Зеленського починати «діалог» з росією. Єрмак відповів

Народний депутат Євген Шевченко, якого виключили зі «Слуги народу» після самовільних поїздок до Олександра Лукашенка, закликав президента України почати переговори з росією.
Про це він написав у своєму Telegram-каналі.
Шевченко поширив уривок з брифінгу речника Держдепу США Метью Міллера, де той сказав, що США підтримають президента Володимира Зеленського, якщо той ухвалить рішення про початок переговорів із росією. Хоча відзначив, що росія поки не може запропонувати умови, на які погодиться Зеленський.
На це Шевченко заявив: «Давай Вова, давай! Час, товаришу президент, починати діалог. Я розумію, що після цього тобі доведеться піти. Але країна важливіша за особисті амбіції. Я допоможу якщо що. Знову з'їжджу до Мінська. Все вирішимо. Ти тільки почни. А не хочеш, тебе змусять піти. І змусять тебе ті, хто вчора тобі аплодував у країнах західного світу».
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак наступного дня публічно відреагував, схоже, на цю заяву, прямо не згадуючи Шевченка.
«Деякі народні депутати схоже заплуталися в питаннях національної безпеки, національних інтересів та майбутнього країни. Якщо у їх головах національні інтереси = поразці України, то вони роблять велику помилку в інтересах рф. План перемоги України, формула миру — це шлях до справедливості», — написав він.
Що відомо про Євгена Шевченка?
У 2019 році був обраний депутатом від партії «Слуга Народу» як безпартійний. За даними «Чесно», був довіреною особою тоді кандидата на пост президента Зеленського на виборах 2019 року.
Брав участь у пропагандистській передачі на російському «1 каналі». У 2020 році привітав самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка з переобранням та пізніше самовільно їздив до нього на зустрічі. За це його виключили з фракції «слуг».
У 2023 році голова ГУР МОУ Кирило Буданов заявляв, що розвідка використовує Шевченка для комунікації з Білоруссю.
Згідно з аналітикою «Чесно», Шевченко увійшов до списку прогульників серед народних депутатів Верховної Ради 9 скликання — пропустив 53% голосувань в проміжку від початку 2022 року і до травня 2023 року
- Поділитися: