Міністерство цифрової трансформації України оголосило конкурс для українських технологічних стартапів. Його переможці зможуть представити свої проекти на 10-й глобальній конференції підприємців та інвесторів «Startup Grind Global 2020» у Кремнієвій долині.

Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.

Переможці конкурсу отримають квиток на конференцію, виставковий стенд, промо участі та pr-підтримку. Також їм покриють витрати на логістику.

До 16 грудня автори стартапів можуть подавати свої онлайн-анкети для участі. Потім журі вибере 25 найкращих та проведе пітчинг.

Конференція Startup Grind Global 2020 щороку збирає близько 300 технологічних стартапів з 57 країн світу.

Нагадаємо, в Україні з 1 лютого запрацює програма здешевлення кредитів для власного бізнесу «Повертайся і залишайся».

Подати заявку на програму можна вже нині за посиланням.

Зазначимо, що в межах цієї програми українці зможуть отримати до 1,5 мільйона гривень на 5 років за 5-9% річних. Такі кредитні ставки мають стимулювати українців відкривати новий бізнес та створювати нові робочі місця замість того, аби емігрувати закордон.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомляв, що для участі знадобиться бізнес-план, позитивна фінансово-кредитна репутація та платіжна дисципліна. Стартапи зможуть брати участь лише від початку своєї діяльності, а дієвий бізнес — лише той, що працює мінімум 12 місяців.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile