Прохання про зміну запобіжного заходу захист висуне тоді, коли збере докази, щоб його обґрунтувати. На це можуть піти тижні чи навіть місяці.

Раффаеле Делла Валле, адвокат українського нацгвардійця Віталія Марківа, якого затримали в Італії за підозрою у вбивстві італійського фотокореспондента, уперше побачив його в четвер, 6 липня.

Про це Делла Валле повідомив Громадському в телефонній розмові.

За його словами, захист висуне прохання про зміну запобіжного заходу, коли збере докази, щоб його обґрунтувати. За його словами, на це можуть піти тижні чи навіть місяці.

«Сьогодні я зустрівся з Віталієм, він здався мені дуже спокійним і сповненим довіри до італійської системи правосуддя. Він заявив про свою повну невинуватість, що не стріляв з міномета і взагалі не перебував у тому місці того дня.

Крім того, він заявив, що був простим солдатом Національної гвардії і не розуміє мотивів арешту. Він уважає себе абсолютно невинним.

Коли відбудеться наступне засідання, наразі невідомо, адже поки що ми маємо зібрати всі докази, щоб відтворити ситуацію, яка склалася на той момент.

Розглянемо також матеріали українського слідства. Поки що точно можна сказати, що він не стріляв і не був командиром, а звичайним солдатом», — зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кілер» чи доброволець: чому українця Марківа звинувачують у вбивстві італійського фотокора.

Нагадаємо, 1 липня в ГПУ повідомили, що в Італії за підозрою у причетності до вбивства у 2014 році на Донбасі фоторепортера Андреа Роккелі арештували українського військового Віталія Марківа.

Пізніше повідомлялось, що затриманий в Італії українець виявився заступником командира в батальйоні Нацгвардії.

У зв'язку із затриманням Генеральне консульство Украни в Мілані звернулося до суду міста Павіа з клопотанням надати інформацію про підстави та обставини затримання Марківа.

ДИВІТЬСЯ: У Лондоні під посольством Італії відбулась акція на підтримку нацгвардійця Марківа.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: