УКРАЇНА

Адвокат попросив у СБУ охорону для Соломатіної через справу про корупцію у НАЗК

28 листопада, 2017 17:54
УКРАЇНА/Адвокат попросив у СБУ охорону для Соломатіної через справу про корупцію у НАЗК
Зберегти
Вигляд
У зв'язку з передачею справи від НАБУ до СБУ охорона Соломатіной, яку забезпечувало Бюро, була знята.

Адвокат директорки департаменту фінансового контролю Національного агентства з питань запобігання корупції Ганни Соломатіної попросив СБУ надати їй охорону через з можливу загрозу її життю.

Про це захисник співробітниці НАЗК, яка заявила про корупцію в самому агентстві, Богдан Яворський сказав під час брифінгу в Києві.

Він пояснив, що у зв'язку з передачею справи від НАБУ до СБУ охорона Соломатіной, яку забезпечувало Бюро, була знята.

Адвокат також запевнив, що Соломатіна готова співпрацювати зі слідчими «не важливо, це слідчі НАБУ чи СБУ».

Пізніше в СБУ повідомили, що отримали від НАБУ матеріали кримінального провадження, зареєстрованого за оприлюдненою Соломатіною інформацією щодо можливих зловживань у Нацагентстві із запобігання корупції. 

«Крім того, до Служби звернувся адвокат Соломатіної із заявою щодо забезпечення її охороною, яка також буде розглянута відповідно до вимог законодавства», – додали у відомстві.

15 листопада Соломатіна повідомила, що від Адміністрації президента діяльність НАЗК курує саме Олексій Горащенков. У коментарі Громадському Горащенков заперечив вплив на роботу НАЗК і заявив, що твердження Соломатіної не відповідають дійсності. 

Раніше Соломатіна заявила, що глава НАЗК Наталія Корчак порушувала закон про запобігання корупції. За її словами, Корчак давала прямі вказівки щодо перевірки окремих депутатів і фальсифікувала висновки перевірки декларацій. 

ЧИТАЙТЕ: «Я голосно пішла, аби не звинуватили в махінаціях, які відбуваються в НАЗК», — Ганна Соломатіна.

Пов`язані новини