Адвокатка радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк Євгенія Закревська заявила, що прокуратура Херсонської області не змінює кваліфікацію справи, що ускладнює притягнення до відповідальності замовника замаху, і хоче «замкнути» справу на підозрюваному Торбіні, якого інший підозрюваний оголосив організатором замаху.

Адвокатка радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк Євгенія Закревська заявила, що прокуратура Херсонської області не змінює кваліфікацію справи і хоче «замкнути» справу на підозрюваному Торбіні, якого інший підозрюваний оголосив організатором замаху.

Про це Закревська повідомила Громадському.

Вона зазначила, що прокуратура, попри її вимоги, не перекваліфіковує справу на замовне вбивство. Закревська стверджує, що є всі ознаки для перекваліфікації справи, проте «розслідування не ведеться».

Нині справа проходить як замах на вбивство, вчинений з особливою жорскостістю.

Адвокатка вказує, що така кваліфікація справи ускладнює притягнення до відповідальності замовника замаху.

«Це свідомі дії прокуратурии Херсонської області, для того, щоб замкнути справу на Торбіні», — сказала Закревська.

Вона додала, що «є всі намагання лишити його останнім ланцюжком».

Адвокатка називає Торбіна «низовим координатором».

Також адвокатка радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк Євгенія Закревська заявила, що вказання підозрюваним Володимиром Васяновичем на іншого підозрюваного Сергія Торбіна як організатора замаху не означає, що треба зупинятися в пошуку замовника нападу.

13 вересня підорюваний в нападі на Гандзюк Володимир Васянович назвав іншого підозрюваного у справі Сергія Торбіна організатором замаху.

Торбіна залишили під вартою в СІЗО, він не визнає провини та вважає, що його обмовили.

31 липня у Херсоні біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного  відділення

ЧИТАЙТЕ ВСІ НОВИНИ ПРО ГАНДЗЮК:  Хто замовив Катю Гандзюк?

 

Поділитись: