Володимира Васяновича, підозрюваного у справі нападу з кислотою на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк, відпустили з СІЗО під домашній арешт.

Володимира Васяновича, підозрюваного у справі нападу з кислотою на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк, відпустили з СІЗО під домашній арешт.

Про це повідомив журналіст Сергій Нікітенко.

На суді Васянович заявив, що лише привіз фігурантів злочину до Херсона та назвав іншого підозрюваного у справі Сергія Торбіна організатором замаху. Торбіна залишили під вартою в СІЗО, він не визнає провини та вважає, що його обмовили.
 

Підозрюваний у справі нападу на Гандзюк Торбін в суді Фото: Сергій Нікітенко

Сам Васянович визнав свою провину та сказав, що готовий понести відповідальність. Адвокати просили слухати справу Васяновича в закритому режимі, однак суд відмовив.

Один з підозрюваних у справі Володимир Васянович на суді Фото: Сергій Нікітенко

Іншому фігуранту справи Гандзюк, Микиті Грабчуку, Апеляційний суд відмовив у пом’якшенні покарання та залишив його під вартою в СІЗО.

Нагадаємо, що четверо з п’яти підозрюваних у нападі Гандзюк зізналися у скоєнні злочину.


Інфографіка станом на серпень 2018 року про перші результати обрання запобіжних заходів підозрюваним у справі Гандзюк

 

31 липня у Херсоні біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного  відділення

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

1 серпня Гандзюк перевели до лікарні в Києві. СБУ розпочало кримінальне провадження щодо замаху на вбивство херсонської активістки Гандзюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?

10 вересня громадськість звернулася до підозрюваних у справі нападу на Гандзюк.

Поділитись: