УКРАЇНА

Адвокати у справі Ноздровської заявили про тиск та стеження за ними

11 січня, 2018 17:41
УКРАЇНА/Адвокати у справі Ноздровської заявили про тиск та стеження за ними
Зберегти
Вигляд
lead
Адвокати доньки убитої Ірини Ноздровської заявили про стеження за ними і психологічний тиск.

Адвокати доньки убитої Ірини Ноздровської заявили про стеження за ними і психологічний тиск.

Про це повідомляє «УНІАН».

Адвокати Таміла Ульянова та Олександр Панченко заявили, що як тільки вони вступили у цю справу як представники потерпілої, на них почали психологічно тиснути.

«За нами постійно стежать. Ми не знаємо, хто це робить. Або це представники правоохоронних органів, які вираховують всіх наших знайомих. У наше особисте життя втручаються. Стежать постійно якісь машини. Тому ми звертаємося до керівників правоохоронних органів із заявою про те, що це здійснюється психологічний тиск особисто на нас. І ми просимо забезпечити нашу безпеку, як представників потерпілої в цьому процесі», — сказала Ульянова.

За словами Панченка, люди, що стежать, роблять це відкрито.

«Останні чотири дні коли ми зустрічаємося з Анастасією (донькою Ноздровської – ред.) стосовно справи, за нами постійно їздять якісь машини, ходять якісь люди. Причому вони цього не приховують. Це неприємно і навіть трохи страшно, оскільки ми не знаємо, хто це, чи зацікавлені вони в тому, щоб зробити нам погано або не погано», — заявив адвокат.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП.

1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

Увечері 9 січня Вишгородський суд узяв під варту на два місяці Юрія Россошанського (батька Дмитра Россошанського). Його підозрюють у вбивстві Ноздровської. Того ж дня на Київщині відбувся похорон Ноздровської

Пов`язані новини