Актор студії «Квартал 95» Юрій Корявченков (Юзік) балотуватиметься у Верховну Раду в окрузі у Кривому Розі, бо є «ефективним менеджером і політичним лідером».

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив керівник передвиборчого штабу «Слуги народу» Олександр Корнієнко.

«Крім того, що пан Юрій актор досить талановитий, він там ще наприклад тривалий час був адміністратором (студії «Квартал 95» — ред.), тобто у нього є ці якості», — сказав він.

Корнієнко зазначив, що Корявченков є одним з найбільш ефективних керівників регіональних осередків партії.

«Він показав дуже високу ефективність як керівник саме (під час виборів президента — ред.), і як менеджер операційний, і як політичний лідер, тому що кількість волонтерів відносно загальної кількості залучених людей, скажімо так, у них була найвища — вони залучили близько 95% волонтерів по місту», — розповів він.

Глава штабу «Слуги народу» додав, що він вже пройшов «декілька політичних стадій» і сам Корнієнко вже не сприймає його як актора.

Нагадаємо, Юрій Корявченков планує йти на вибори у парламент по одному з округів у Кривому Розі.

Раніше стало відомо, що головою партії «Слуга народу» став радник президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков. Також у партії розповіли, як відбиратимуть кандидатів.

Крім того, у партії заявили, що до парламенту нового скликання від партії «Слуга народу» точно не потраплять чинні депутати-мажоритарники, але кандидатури деяких депутатів Верховної Ради 8-го скликання в партії не проти розглянути.

Щодо фінансування в президентській партії заявили, що «донори дають потроху, але їх багато».

Нагадаємо:

Поділитись: