Британські правоохоронці 23 березня почали шукати в лондонських офісах компанії Cambridge Analitica, яка опинилась у центрі скандалу щодо збору даних користувачів Facebook.

Британські правоохоронці 23 березня почали шукати в лондонських офісах компанії Cambridge Analtica, яка опинилась у центрі скандалу щодо збору даних користувачів Facebook.

Про це повідомляє AFP.

Близько 18 працівників правоохоронних органів з відділу інформаційного комісара Елізабет Денхем увійшли до штаб-квартири компанії в Лондоні приблизно о 8:00 ранку для проведення обшуків.

Раніше засновника Facebook Марка Цукерберга запросили до Європарламенту після скандалу про збір даних 50 мільйонів користувачів соцмережі та втручання у вибори США.

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних понад 50 мільйонів користувачів Facebook.

Cambridge Analytica пропонує бізнесменам і політикам послуги, які дозволяють «змінити поведінку аудиторії». Себто, вплинути на їхній вибір — чи це буде покупка дивану, чи обрання президента.

Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних 50 млн користувачів Facebook.

ВВС заявила, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення влади.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Поділитись: