Після того, як засновник компанії Tesla Ілон Маск погодився піти на угоду з комітетом США з цінних паперів, акції компанії різко подорожчали на 16%.

Після того, як засновник компанії Tesla Ілон Маск погодився піти на угоду з комітетом США з цінних паперів, акції компанії різко подорожчали на 16%.

Про це повідомляє Reuters.

«Ми розглядаємо угоду між Маском та Комісією з цінних паперів США як позитивну зміну, так як вона дозволить покращити корпоративне управління компанією і дозволить інвесторам фокусуватись виключно на біржових операціях», — повідомив аналітик біржової компанії Canaccord Genuity Джед Доршемір.

Зазначимо, що Ілон Маск погодився сплатити штраф в розмірі 20 мільйонів доларів та покинути посаду голови ради директорів компанії. Крім цього, 20 мільйонів доларів заплатить сама компанія Tesla.

Раніше Комісія з цінних паперів і бірж США звинуватила Маска у шахрайстві повідомила, що вимагає усунути Маска з посади гендиректора Tesla за шахрайство.

У позові комісії до федерального Мангеттенського суду проти Маска йдеться про те, що він ввів в оману інвесторів серією твітів, опублікованих 7 серпня, про можливість викупу акцій по $420 за штуку і таким чином вивести компанію біржі.

Після заяви Маска деякі інвестори подали на нього до суду, адже акції компанії стрімко подорожчали, а саме подорожчання було викликане не ринковими чинниками, а штучним шляхом.

А вже 25 серпня Маск відмовився від ідеї викупити Tesla.

Нагадаємо, раніше Міністерство юстиції США розпочало розслідування проти очільника компанії Tesla Ілона Маска через заяви про викуп Tesla.

2 серпня повідомлялося, що компанія Tesla Motors за квартал втратила близько 718 мільйонів доларів, що стало найбільшим відтоком грошей з компанії за всю її історію.

Акції Tesla почали падати через невиправдання очікувань інвесторів щодо кількості вироблених автомобілів та через проблеми з автопілотом.

Поділитись: