Активістка руху Femen Анжеліна Діаш наразі затримана і перебуває у Слобожанському відділі харківської поліції.

Активістка руху Femen Анжеліна Діаш, яка вибігла на поле у Харкові перед матчем відбірного турніру на чемпіонат світу з футболу між збірними України та Туреччини, наразі затримана і перебуває у Слобожанському відділі харківської поліції.

Про це повідомив її адвокат Ярослав Яценко.

«Її зараз утримують в Слобожанському (Комінтернівському) відділі поліції Харкова. Спочатку поліція хотіла її відпустити, склавши адміністративний протокол по дрібному хуліганству, однак потім з'явилися люди, які не представляються, і при згоді поліції утримують Анжеліну і її подругу в кабінеті, намагаються їх допитати і не випускають», – написав він.

Адвокат припускає, що «з величезною долею ймовірності Анжелину Діаш утримують в приміщенні поліції в Харкові працівники СБУ. «Я дуже сподіваюся, що працівники СБУ не чинитимуть незаконні дії відносно громадянок України», – додав Яценко.

Активістка вибігла перед матчем у Харкові, на її грудях був напис «Ердоган вбивця» (президент Туреччини Реджеп Ердоган – ред.).

Нагадаємо, що 21 липня в Адміністрації президента України активістка Femen Анжеліна Діаш оголила груди, скандуючи «Живє Білорусь», під час офіційної зустрічі українського президента з його білоруським колегою.

Дівчину затримали, а наступного дня їй обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Усі подробиці цього інциденту читайте у публікації: «Живе Білорусь»: що відомо про активістку Femen, яка зустріла Лукашенка оголеними грудьми.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile