Американський бізнесмен українського походження Сем Кислін заперечив, що зустрічався з президентом Володимиром Зеленським під час його візиту до США, але дуже хотів це зробити.

Про це передає «Інтерфакс».

«Із Зеленським я особисто не зустрічався. Я хотів би зустрітися, але він був дуже зайнятий, кожна хвилина у нього була розписана», — сказав Кислін під час прес-конференції 18 жовтня в Києві.

Раніше видання The Insider спільно з українською програмою антикорупційних розслідувань «Схеми. Корупція в деталях» провели розслідування, завдяки якому дізнались, що під час візиту до США у вересні президент України Володимир Зеленський та керівник його Офісу Андрій Богдан нібито зустрічалися з бізнесменом Семом Кисліним.

Фірму Кисліна Opalcore Ltd вважають причетною до відмивання грошей олігарха-втікача Сергія Курченка та віцепрем'єра часів Януковича Сергія Арбузова. За часів президентства Порошенка в Україні в рамках антикорупційних розслідувань були заарештовані активи Кисліна, які назвали «грошима Януковича».

9 жовтня голова Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що не зустрічався з американським бізнесменом Семом Кисліним, якого вважають причетним до відмивання грошей соратниками президента-утікача Віктора Януковича.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile