Керівник Офісу президента України Андрій Богдан стверджує, що не зустрічався із американським бізнесменом Семом Кисліним, якого вважають причетним до відмивання грошей соратниками Віктора Януковича.

Про це Богдан повідомив у Facebook.

«У відповідь на чисельні запити журналістів радий повідомити, що ніколи не бачив та не спілкувався з американським громадянином Семом Кисліним, ні в США, ні в Україні», — написав він.

Богдан також запевнив, що «не тиснув на суддів, поважаю журналістів».

«Прошу медіа, що публікують ці історії, дотримуватися загальноприйнятих стандартів журналістики та подавати мою точку зору, оприлюднюючи сенсацію про подію, якої не було в моєму житті», — наголосив глава ОП.

Раніше видання The Insider спільно з українською програмою антикорупційних розслідувань «Схеми. Корупція в деталях» провели розслідування, завдяки якому дізнались, що під час візиту до США у вересні президент України Володимир Зеленський та керівник його Офісу Богдан нібито зустрічалися з бізнесменом Семом Кисліним, якого пов'язують із міжнародним криміналом. За часів президентства Порошенка в Україні в рамках антикорупційних розслідувань були заарештовані активи Кисліна, які назвали «грошима Януковича».

Поділитись: