УКРАЇНА

Американські санкції залишаться доти, доки Москва не змінить своєї поведінки — Болтон

24 серпня, 2018 15:03
УКРАЇНА/Американські санкції залишаться доти, доки Москва не змінить своєї поведінки — Болтон
Зберегти
Вигляд
Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон заявив, що американські санкції проти Росії діятимуть доти, доки Москва не змінить своєї поведінки відносно України.

Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон заявив, що американські санкції проти Росії діятимуть доти, доки Москва не змінить своєї поведінки відносно України.

Про це Болтон повідомив під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком 24 серпня, передає Reuters.

Зокрема, за словами Болтона, Росія повинна припинити втручатися у внутрішні справи України та підтримувати дії сепаратистів. Крім цього, Москва не має втручатися у вибори в Україні, що відбудуться у 2019 році.

8 серпня Сполучені Штати анонсували нові санкції проти Росії через отруєння у Великий Британії колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Слід зазначити, що, відповідно до американського закону про контроль за хімічною та біологічною зброєю, влада США зобов’язана припинити продаж зброї і технологій, пов’язаних з нацбезпекою, країні, що використовує хімічну або біологічну зброю.

Росія назвала безпідставними звинувачення Сполучених Штатів у причетності до отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Великий Британії.

МЗС Росії назвав дії США «лицемірними», опираючись на те, що США «не квапляться зі знищенням свого арсеналу хімічного озброєння та залишаються єдиною країною-учасницею ОЗХЗ (Організації із заборони хімічної зброї — ред.), яка володіє значними запасами хімічних речовин».

4 квітня 2018 року Сполучені Штати запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії «Русал» російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому російські олігархи втрачають гроші

Крім цього повідомлялось, що міжнародні інвестори, які придбали цінні папери «Русалу», можуть втратити 1,6 мільярди доларів через санкції США.

В самій російській компанії заявили, що експортуватимуть алюміній до Китаю замість США.

Як повідомлялося, керівництво «Русалу» подало у відставку і попередило про проблеми з виплатою боргів.

У компанії пояснили, що змінять склад керівництва для того, аби уникнути американських санкцій. В той же час у Мінфіні США повідомили, що єдиною можливою умовою виключення компанії із санкційного списку є відхід від управління та впливу на неї російського олігарха Олега Дерипески.

В той же час, повідомлялось, що Дерипаска досі лишається власником «Русалу».

Пов`язані новини