Світ

«Русал» змінить склад правління, щоб припинити дію санкцій — Reuters

27 квітня, 2018 12:58
Світ/«Русал» змінить склад правління, щоб припинити дію санкцій — Reuters
Зберегти
Вигляд
Один з найбільших виробників алюмінію у світі, компанія «Русал», розраховує вийти з санкційного списку США шляхом зміни керівництва компанії.

Один з найбільших виробників алюмінію у світі, компанія «Русал», розраховує вийти з санкційного списку США шляхом зміни керівництва компанії.

Про це повідомляє Reuters з посилання на свої джерела в компанії.

Разом з тим, джерела Reuters повідомили, що Дерипаска все ще не збирається продавати акції «Русалу» та планує зберегти 48% власності після зміни менеджменту компанії.

«Сорок вісім відсотків — це не контрольний пакет, який, за американським законодавством, дає змогу накласти на компанію санкції», — повідомляє джерело Reuters.

Раніше Мінфін США запропонував «Русалу» шлях виходу з-під дії санкцій. Для цього Олег Дерипаска, якому належить компанія, мав продати її та повністю відійти від її управління та контролю.

В той же час у Дерипаски повідомляли, що він не збирається продавати свої частки компанії.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії «Русал» російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому російські олігархи втрачають гроші

Порошенко заявив, що РНБО вже підготувала пакет санкцій проти Росії, аналогічний американським.

Також повідомлялось, що нові санкції можуть зачепити російські державні банки, якщо ті спробують допомогти компаніям, які потрапили під дію санкцій, зокрема «Русалу».

Крім цього, міжнародні інвестори, які придбали цінні папери «Русалу», можуть втратити 1,6 мільярди доларів через санкції США.

В самій російській компанії вже заявили, що експортуватимуть алюмінійдо Китаю замість США.

Більше про:
# санкції США
Пов`язані новини