УКРАЇНА

Amnesty International закликали Україну до подолання упереджень стосовно ЛГБТ-спільноти

17 травня, 2018 17:35
УКРАЇНА/Amnesty International закликали Україну до подолання упереджень стосовно ЛГБТ-спільноти
Зберегти
Вигляд
Правозахисна організація Amnesty International Ukraine закликала українців до толерантності та подолання упереджень з нагоди Міжнародного дня протидії гомофобії та трансфобії, який відзначають 17 травня.

Правозахисна організація Amnesty International Ukraine закликала українців до толерантності та подолання упереджень з нагоди Міжнародного дня протидії гомофобії та трансфобії, який відзначають 17 травня.

«Сьогодні, у Міжнародний день боротьби з гомофобією, трансфобією та біфобією, ми закликаємо всіх подолати упередження і приймати себе та інших людей якими вони є — різноманітними та яскравими, як кольори веселки», — зазначили в організації.

«Це день подолання страху та засудження ненависті. Сьогодні саме час підтримати знайомих ЛГБТКІ людей (лесбійки, геї, бісексуальні, трансгендерні, квір- та інтерсексуальні люди — ред.) та протидіяти ненависті» — додали правозахисники.

Раніше ЄС і посли 16 країн закликали Україну бути толерантною до ЛГБТ-спільноти.

у правозахисній організації Amnesty International Ukraine розповіли, що представники радикальних угруповань вихваляються нападами на ЛГБТ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто такі неонацисти та чи є вони в Україні

Також Amnesty International заявили, що українська влада потурає ескалації насильства з боку радикальних угруповань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ударити по правах жінок: як залякують і б'ють учасників акцій 8 березня

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти