Клієнти monobank отримали доступ до платіжної системи Apple Pay.

Клієнти monobank отримали доступ до платіжної системи Apple Pay.

Про це повідомив співзасновник monobank Дмитро Дубілет у своєму Facebook.

За його словами, переговори з компанією Apple щодо запуску її платіжної системи для клієнтів банку тривали декілька місяців. Зокрема, у компанії довго не погоджувались на співпрацю з monobank через малі розміри банку (за кількістю клієнтів).

За словами Дубілета, про дату запуску Apple Pay для клієнтів банку було відомо ще декілька місяців тому, проте через договір про конфіденційність банк не міг повідомляти про це.

Нагадаємо, що monobank — це перший в Україні інтернет банк. Наразі банк не є самостійною фінансовою установою, а існує в якості підрозділу «Універсалбанку», який належить українському олігарху Сергію Тігіпку. За задумом, банк повинен стати фінансовою установою без жодного відділення.

Засновниками monobank є колишні менеджери ПриватБанку.

Читайте також Apple Pay в Україні: які можливості отримали користувачі іРhone

Державний ПриватБанк підписав договір про партнерство з найбільшою у світі платіжною системою UnionPay International, та планує найближчим часом розпочати випуск платіжних карток.

Крім цього, повідомлялося, що ПриватБанк запустив нову функцію, що дозволить користувачам змінювати пін-код до картки онлайн у разі підозри шахрайства.

Поділитись: