УКРАЇНА

Аукціон з продажу конфіскованої у Газпрому компанії не відбувся: стартову ціну знизили на 25%

26 червня, 2018 15:41
УКРАЇНА/Аукціон з продажу конфіскованої у Газпрому компанії не відбувся: стартову ціну знизили на 25%
Зберегти
Вигляд
Аукціон з продажу 40,2% акцій компанії «Газтранзит», які Україна конфіскувала у Газпрому, не відбувся, тому стартову ціну продажів знизили на 25% — до 473,06 мільйонів гривень.

Аукціон з продажу 40,2% акцій компанії «Газтранзит», які Україна конфіскувала у Газпрому, не відбувся, тому стартову ціну продажів знизили на 25% — до 473,06 мільйонів гривень.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на інформацію з про аукціон на фондовій біржі «ПФТС».

Зокрема, для участі в аукціоні потенційним покупцям потрібно було заплатити гарантований внесок, розмір якого склав 94,6 мільйонів гривень.

Через те, що аукціон зірвався, бо не виявилось бажаючих взяти у ньому участь, акції «Газтранзиту» виставлять на повторний продаж. При цьому їхню вартість знизять на 25%.

Раніше Гройсман заявляв, що акції «Газтранзиту» мають бути продані на аукціоні.

Нагадаємо, у січні 2016 року Антимонопольний комітет наклав на Газпром штраф за зловживання монопольним становищем на ринку природного газу в Україні в розмірі майже 86 млрд грн.

За рік – через пеню – сума подвоїлася. Загалом ідеться про стягнення з Газпрому в дохід загального фонду бюджету України 171 млрд 931,8 млн грн.

До активів, які уряд планує арештувати потрапило майно компаній «Газпромзбут Україна» та «Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України», а також цінні папери ПАТ «Інститут ЮЖНИЙГІПРОГАЗ» та АТ «Газтранзит».

Також Газпром програв апеляцію на арешт його майна в Україні за антимонопольною справою.

Раніше повідомлялось, що уряд розпочав опис та арешт активів, які належать Газпрому в Україні.

Пов`язані новини