Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що його син Олександр не причетний до правопорушень, які йому інкримінує НАБУ та доведе це у суді.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що його син Олександр не причетний до правопорушень, які йому інкримінує НАБУ та доведе це у суді.

Про це Аваков повідомив у Facebook.

Міністр запевнив, що «маніпуляції та атаки» не відвернуть його від принципів, на яких він стоїть. Це, за словами Авакова, стосується антикорупційних розслідувань НАБУ І САП.

«Вважаю, що ці органи не повинні бути органами схильними до впливу політичних груп і інтересів», — написав він.

«Ні мій син, ні фірми в яких він є засновником, не мають і не мали ні копійки грошей з бюджету України. І Олександр Аваков пройде процедуру і доведе це в суді», — додав міністр.

Аваков зазначив, що у тих, хто хоче «використати цю ситуацію з піар метою та заради політичних амбіцій» — «нічого не вийде».

«Моя позиція з антикорупційного суду - незмінна - він повинен бути... А ось баланс незалежності і незаангажованості в молодих антикорупційних органах повинен бути відновлений. І, переконаний — ми зможемо це збалансувати», — додав Аваков.

Аваков також назвав сьогоднішні дії проти його сина та колишніх підлеглих «тиском».

31 жовтня детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра й екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. 

Також детективи НАБУ провели обшуки в сина АваковаУ МВС назвали затримання сина Авакова політично вмотивованим. 

Згодом Олександра Авакова привезла до НАБУ. Тим часом, у Солом‘янському суді зібрались кілька десятків молодиків у камуфляжі, які очікували на суд щодо сина міністра. 

НАБУ розслідує справу щодо закупівлі рюкзаків для МВС, в якій фігурував син голови МВС Арсена Авакова, від 15 березня 2016 року. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: