Державна авіаційна служба дозволила авіакомпанії «Роза вітрів», що входить до групи «Приват» Ігоря Коломойського, виконувати рейси з Одеси до столиці Ізраїлю.

Про це йдеться у відповідному рішення, опублікованому на сайті Державіаслужби.

Дозвіл полягає у здійсненні трьох рейсів на тиждень. Він надає право авіакомпанії здійснювати перельоти до Тель-Авіва на необмежений термін.

Цікаво, що цим самим рішенням Державіаслужба не схвалила заявку ще одного українського авіаперевізника, компанії SkyUp, здійснювати аналогічні перельоти. SkyUp просила Державіаслужбу дозволити їй літати до Тель-Авіва 2 рази на тиждень.

Зазначимо, що наразі сам Ігор Коломойський перебуває в Ізраїлі, у місті Герліція. Туди він переїхав зі Швейцарії, побоюючись можливої екстрадиції до США, де проти олігарха ведуть розслідування.

Напередодні стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва відхилив вимоги ДФС до ще однієї авіакомпанії Коломойського «МАУ». Податківці хотіли стягнути з неї 60 мільйонів гривень податків та штрафів.

Раніше у Міністерстві інфраструктури повідомляли, що не очікують, що після перемоги Зеленського Коломойський посилить свій вплив на авіагалузь.

Поділитись: