Світ

Австралієць помітив, як десяток очеретяних жаб їхав на триметровому пітоні

BBC
Світ/Австралієць помітив, як десяток очеретяних жаб їхав на триметровому пітоні
Зберегти
Вигляд
Австралієць Пол Мок із західного міста Кунунурра помітив, як після грози десяток очеретяних жаб їхав верхи на пітоні.

Пол Мок надіслав фото брату Ендрю, який виклав його у Twitter.

«68 мм (опадів — ред.) щойно випали за годину в Кунуннуррі. Змило всіх жаб з греблі мого брата. Деякі з них скористалися простим шляхом для відступу: проїхалися на спині пітона завдовжки 3,5 метрів», — написав Ендрю під фото.

Мок розповів BBC, що вийшов на вулицю після сильної зливи — озеро виходило зі свої берегів, а жаби, які жили біля нього, намагалися врятуватися.

«Тисячі жаб намагалися знайти, куди тікати.... а потім я побачив нашого місцевого пітона Монті, на спині якого примостилася групка пасажирів», — сказав Мок.

Та додав, що пітон Монті — «частий гість на його ділянці», і він його добре знає.

«Він (пітон — ред.) полюбляє проводити час біля нашого басейну і лякає мою дружину, коли вона виходить вішати білизну», — розповів Мок.

Як зазначає BBC, очеретяні жаби є отруйними, вони виділяють смертельний токсин, який може вбити навіть велику змію, ящірку або крокодила. Тому те, що пітон не намагався з'їсти своїх попутників, видання назвало «розумним вчинком».

Допис уже зібрав понад 4 тисяч ретвітів і близько 12 тисяч лайків.

«Коли в Кунунуррі немає Uber (служба таксі — ред.), ти користуєшся тим, що є», — написав користувач mstevo у Twitter.

Прокоментувала фото також біологиня Джоді Роулі, яка зазначила, що жаби намагалися спарюватися зі змією — «Іноді самців жаб трохи заносить», передало BBC.

У січні 2018 учені знайшли у водах Амазонки, що протікає в Південній Америці, два нових види жаб. Один з них назвали на честь американського режисера Стенлі Кубрика.

Раніше в Еквадорі знайшли новий вид жаб з прозорою шкірою.

Пов`язані новини