Австралієць Пол Мок із західного міста Кунунурра помітив, як після грози десяток очеретяних жаб їхав верхи на пітоні.

Пол Мок надіслав фото брату Ендрю, який виклав його у Twitter.

«68 мм (опадів — ред.) щойно випали за годину в Кунуннуррі. Змило всіх жаб з греблі мого брата. Деякі з них скористалися простим шляхом для відступу: проїхалися на спині пітона завдовжки 3,5 метрів», — написав Ендрю під фото.

Мок розповів BBC, що вийшов на вулицю після сильної зливи — озеро виходило зі свої берегів, а жаби, які жили біля нього, намагалися врятуватися.

«Тисячі жаб намагалися знайти, куди тікати.... а потім я побачив нашого місцевого пітона Монті, на спині якого примостилася групка пасажирів», — сказав Мок.

Та додав, що пітон Монті — «частий гість на його ділянці», і він його добре знає.

«Він (пітон — ред.) полюбляє проводити час біля нашого басейну і лякає мою дружину, коли вона виходить вішати білизну», — розповів Мок.

Як зазначає BBC, очеретяні жаби є отруйними, вони виділяють смертельний токсин, який може вбити навіть велику змію, ящірку або крокодила. Тому те, що пітон не намагався з'їсти своїх попутників, видання назвало «розумним вчинком».

Допис уже зібрав понад 4 тисяч ретвітів і близько 12 тисяч лайків.

«Коли в Кунунуррі немає Uber (служба таксі — ред.), ти користуєшся тим, що є», — написав користувач mstevo у Twitter.

Прокоментувала фото також біологиня Джоді Роулі, яка зазначила, що жаби намагалися спарюватися зі змією — «Іноді самців жаб трохи заносить», передало BBC.

У січні 2018 учені знайшли у водах Амазонки, що протікає в Південній Америці, два нових види жаб. Один з них назвали на честь американського режисера Стенлі Кубрика.

Раніше в Еквадорі знайшли новий вид жаб з прозорою шкірою.

Поділитись: