Влада Австрії відновила пропуск на свою територію пасажирських потягів з Італії після того, як тимчасово зупиняла залічничне сполучення між країнами.

Про це повідомив австрійський державний залізничний оператор (OBB) у Twitter.

«З завтрашнього дня (24 лютого — ред.) можна знову проїхати через Бреннер за графіком. Кожен, хто не хоче подорожувати до Італії, може безкоштовно здати свій квиток до Італії з датою 24 лютого 2020 року», — йдеться у повідомленні.

Напередодні Австрія вирішила не пропускати на свою територію усі пасажирські потяги, які їдуть з Італії, бо на півночі цієї країни поширюється китайський коронавірус.

Як пише Reuters, на перевалі Бреннер 23 лютого італійська сторона зупинила потяг, який їхав із Венеції до Мюнхена (Німеччина) через підозру у двох пасажирів на коронавірус. Після перевірки інфікування вірусом не підтвердилось і потяг відпустили.

За останніми даними, в Італії 157 пацієнтів із китайським коронавірусом, із них троє померли.

Нагадаємо, спалах захворювання стався на півночі Італії. За останніми даними, вже зафіксовано понад 150 випадків зараження коронавірусом, троє людей померли. Через це у цих регіонах ввели обмеження на пересування.

Обмеження стосуватимуться Ломбардії та Венето, які вважаються центром спалаху. Близько 50 тисячам мешканців цих регіонів заборонили виїжджати з населених пунктів. Також заборонили в'їжджати у міста Ломбардії та Венето.

Поділитись: