Італійський модельєр Джорджіо Армані вирішив провести закритий показ на Тижні моди у Мілані — це рішення зумовлене ситуацією навколо поширення коронавірусу на півночі Італії.

Про це пише AP з посиланням на інформацію від помічників модельєра.

«Ми вирішили провести закритий показ без публіки, щоб не наражати нікого з глядачів на небезпеку», — сказав один з помічників, додавши, що дефіле запишуть на відео, а також його транслюватимуть у прямому етері на сайті Armani.

У Національній палаті моди Італії, яка організовує покази, повідомили, що Армані став першим і поки єдиним з модельєрів — учасників Тижня моди, хто ухвалив таке рішення: «Рішення синьйора Армані викликає повагу, але поки у нас немає інформації про подібні кроки з боку інших учасників».

Тиждень моди у Мілані — це третій за датою проведення модний показ з «Великої четвірки» (Нью-Йорк, Лондон, Париж). Захід проходить під керівництвом Національної палати моди Італії: жіночі колекції представляють у лютому та вересні, а чоловічі — в січні й червні. Тиждень моди у Мілані розпочався 23 лютого і триватиме до 24-го.

Зазначимо, що в Італії через зростання кількості інфікованих китайським коронавірусом вводять обмеження на пересування в північних регіонах країни. За останніми даними, в Італії 79 пацієнтів із коронавірусом.

Обмеження стосуватимуться Ломбардії та Венето, які вважаються центром спалаху. Близько 50 тисячам мешканців цих регіонів заборонили виїжджати з населених пунктів. Також заборонили в'їжджати у міста Ломбардії та Венето.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 78 767. З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померла 2461 людина. Водночас 23 196 пацієнтів вилікувались.

Поділитись: