УКРАЇНА

Авто, на якому приїхали вбивати «Сармата», належить Держгеокадастру — ухвала суду

11 серпня, 2018 22:23
УКРАЇНА/Авто, на якому приїхали вбивати «Сармата», належить Держгеокадастру — ухвала суду
Зберегти
Вигляд
Атомобіль «Таврія», на якому зловмисники приїхали вбивати ветерана та активіста Віталія Олешка із позивним «Сармат» та у якому була знайдена зброя і гільзи, зареєстрована за Держгеокадастром.

Атомобіль «Таврія», на якому зловмисники приїхали вбивати ветерана та активіста Віталія Олешка із позивним «Сармат» та у якому була знайдена зброя і гільзи, зареєстрована за Держгеокадастром.

Про це йдеться в ухвалі Бердянського міськрайонного суду.

«При підготовці до вчинення умисного вбивства потерпілого у невстановлений час та у невстановленої особи (зловмисники, — ред.) взяли у тимчасове користування автомобіль марки ЗАЗ «Таврія» 1102 в кузові червоного кольору, реєстраційний номер НОМЕР_1, який перебуває на балансі у ГУ «Державний кадастр у Запорізькій області», який вони планували використати для приїзду та подальшого від'їзду з місця вчинення умисного вбивства», — йдеться в ухвалі суду.

Також про це повідомляють журналісти видання «Крапка» у своєму сюжеті.

Як заявив 9 серпня перший заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін, убивство Віталія Олешка в Бердянську було замовним.

«У нас є всі підстави вважати, що це — замовне вбивство. Сліди ведуть за межі Бердянська та Запорізької області», — заявив Аброськін.

Правоохоронці розглядають три основні версії вбивства Олешка:

  • злочин вчинено особами, які входять до злочинних організацій

  • убивство через активну громадську діяльність

  • убивство через підприємницьку діяльність

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ.

Чотирьом особам повідомили про підозру у вбивстві Олешка. Раніше поліція повідомляла про затримання п'ятьох підозрюваних у справі.

1 серпня начальник управління Нацполіції в Запорізькій області Сергій Коміссаров заявив, що поліція опрацює версію щодо  причетності народного депутата від «Волі Народу» Олександра Пономарьова до вбивства учасника бойових дій Віталія Олешка (позивний «Сармат»). Також Коміссаров повідомив, що для вбивства бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка нападники спеціально підготували два автомобілі.

Бердянський міськрайонний суд взяв під варту трьох  підозрюваних у вбивстві «Сармата». 3 серпня Суд взяв під варту четвертого підозрюваного у вбивстві «Сармата».

Пов`язані новини