Гравець збірної Франції із баскської пелоти Біксент Ларральд під час вечері з друзями відкусив голову живому півню. Зоозахисники збираються подати на нього в суд.

Як повідомляє The Guardian, інцидент імовірно стався в червні після матчу у французькому Аспаррані, в якому переміг старший брат Ларральда. Вечерю зняли на відео. На ньому видно, як спортсмен бере у руки півня, відкушує йому голову і випльовує її.

Із Ларральдом судитиметься Фонд захисту тварин імені Бріжит Бардо.

«Огидно бачити, як люди вбивають тварин для розваги. Ми не можемо залишити цей акт безкарним», — заявив представник фонду Даніель Рапосо.

Він також додав, що неважливо, чи був чоловік п'яним у той вечір чи ні — зоозахисники вважають вчинок спортсмена кримінальним злочином.

Якщо Ларральда визнають винним, йому загрожує штраф на суму до 30 тисяч євро. У мережі також з'явилася петиція, автори якої закликають виключити його зі збірної Франції із баскської пелоти.

Сам спортсмен відмовився коментувати подію. Проте, в інтерв'ю Mediabask визнав, що його поведінка була «помилкою».

Раніше повідомлялось, що на Луганщині вперше направили до суду обвинувальний акт у справі про жорстоке поводження з тваринами щодо чоловіка, який побив собаку, а потім скинув її з другого поверху.

Суд визнав зловмисника винним і виніс вирок у вигляді 2 років обмеження волі зі встановленням максимального 3-річного випробувального терміну.

Поділитись: