Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв прокоментував виступ батька екс-радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк — Віктора Гандзюка, який приходив на засідання Тимчасової слідчої комісії щодо її вбивства 28 січня.

Гордєєв зазначив, що в пошуках винних у вбивстві важливо «не зачіпати безневинних людей» і «не піддаватися на провокації нечистих людей».

«Я на цьому наголошую! Адже аналізуючи останні інформаційні випади, зокрема з використанням мого імені та посади, переконуюсь, що батьківське горе використовується в політичних маніпуляціях негідниками, які стоять в «тіні», — написав Гордєєв.

Він додав, що «спрямує все на пошук винних» та «відкритий до допомоги».

У своєму виступі 29 січня батько Катерини Гандзюк згадав Гордєєва як людину, яка тісно співпрацює з організатором вбивства своєї доньки.

ЧИТАЙТЕ ПОВНИЙ ТЕКСТ ВИСТУПУ БАТЬКА ГАНДЗЮК: Батько Катерини Гандзюк виступив на засіданні комісії щодо її вбивства

Раніше Луценко заявив, що вже знає прізвище замовника вбивства Гандзюк.

4 грудня стало відомо, що у справі вбивства Гандзюк оголосили ще одну підозру. Сьомим підозрюваним є громадянин на прізвище Левін За версією слідства, саме Левін був ключовою фігурою в організації нападу на Гандзюк. За словами генпрокурора, Левін виїхав з України в день, коли поліція затримала перших підозрюваних у справі.

31 липня у Херсоні біля під'їзду чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного відділення. 4 листопада Катерина Гандзюк померла у лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?

Поліція затримала п'ятьох підозрюваних у нападі на Гандзюк. Четверо з них зізналися у скоєнні злочину. Поліція перекваліфікувала справу Гандзюк на закінчене умисне вбивство.

Катерина Гандзюк про нападників на неї: Не сумніваюсь, що усі затримані — причетні

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

Поділитись: