Радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк, на яку улітку напали з кислотою, заявила, що може розпізнати нападників на неї і вважає затриманих поліцією причетними до нападу.

Радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк, на яку улітку напали з кислотою, заявила, що може розпізнати нападників на неї і вважає затриманих поліцією причетними до нападу.

Про це Катерина Гандзюк розповіла в інтерв'ю Громадському.

Вона зазначила, що бачила обличчя нападника «збоку» і могла б його упізнати.

«Це той, про якого кажуть, що він облив кислотою. Я впізнала ту людину, про яку кажуть (у поліції, ред.). Не маю жодних сумніві у тому, що всі затримані — причетні», — сказала вона.

На питання, чи вважає вона, що ті, хто нині затриманий правоохоронцями, і є виконавцями, Гандзюк сказала: «Так»​.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Літр кислоти на голову — це замах на вбивство» — радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк

Нагадаємо, що четверо з п’яти підозрюваних у нападі Гандзюк зізналися у скоєнні злочину.

13 вересня підорюваний в нападі на Гандзюк Володимир Васянович назвав іншого підозрюваного у справі Сергія Торбіна організатором замаху.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що ймовірний організатор нападу на Гандзюк заявив про готовність давати свідчення.

Ймовірно, йдеться про підозрюваного Сергія Торбіна, якого 13 вересня інший підозрюваний Володимир Васянович назвав організатором замаху.

Адвокатка Катерини Гандзюк Євгенія Закревська заявила, що вказання підозрюваним Володимиром Васяновичем на іншого підозрюваного Сергія Торбіна як організатора замаху не означає, що треба зупинятися в пошуку замовника нападу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного відділення. 1 серпня Гандзюк перевели до лікарні в Києві.

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

ЧИТАЙТЕ ВСІ НОВИНИ ПРО КАТЕРИНУ ГАНДЗЮК:  Хто замовив Катю Гандзюк?

Поділитись: