Світ

Білорусь оголосила персонами нон-грата двох іноземців за шпіонаж: громадянство — невідоме

5 жовтня, 2018 10:29
Світ/Білорусь оголосила персонами нон-грата двох іноземців за шпіонаж: громадянство — невідоме
Зберегти
Вигляд
Білорусь оголосила персонам нон-грата двох іноземців за шпіонаж. Їхнє громадянство — не вказують.

Білорусь оголосила персонам нон-грата двох іноземців за шпіонаж. Їхнє громадянство — не вказують.

Повідомив голова Комітету державної безпеки Білорусі Валерій Вакульчик журналістам 5 жовтня, передає білоруське агентство «Белта».

Вакульчик зазначив, що оголосили іноземців персонами нон-грата цього тижня. Їхнього громадянства, а також, чи покинули вони вже Білорусь, він не зазначив.

Також додав, що шпигунство пов'язане із зовнішньою політикою.

4 жовтня Сполучені Штати звинуватили 7 росіян в організації хакерських атак на антидопінгові організації.  Ідеться про співробітників Головного розвідувального управління Росії (ГРУ).  За даними американського слідства, вони також причетні до атак на вибори в США, енергетичну компанію Westinghouse і Організацію із заборони хімічної зброї. 

Нагадаємо, Нідерланди звинуватили РФ у спробі вкрасти дані розслідування катастрофи MH17. Також 4 жовтня Британія звинуватила військову розвідку Росії в кібератаках по всьому світу

У Раді Федерації Росії назвали звинувачення Британії в кібератаках новою інформаційною атакою та додали, що вона ляже «цеглинкою в будівлю стіни нової холодної війни проти Росії».

17 вересня голова Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Ігнаціо Кассіс заявив про «певну ескалацію» у відносинах з РФ через російських шпигунів. Раніше швейцарські ЗМІ повідомили, що чверть російських дипломатів у країні — шпигуни.

Більше про:
# Білорусь
Пов`язані новини