Війна

Більше 500 росіян відправились воювати з Донбасу до Сирії – СБУ

22 липня, 2017 14:36
Війна/Більше 500 росіян відправились воювати з Донбасу до Сирії – СБУ
Зберегти
Вигляд
За даними СБУ зараз в Сирії воюють більше 500 громадян РФ, які до цього брали участь у конфлікті на Донбасі на боці бойовиків.

За даними СБУ зараз в Сирії воюють більше 500 громадян РФ, які до цього брали участь у конфлікті на Донбасі на боці бойовиків.

Про це під час брифінгу заявив глава Служби безпеки України Василь Грицак, передає кореспондентка Громадського.

«За оперативною інформацією СБУ, в Сирії воюють більше 500 росіян, котрі до цього воювали на Донбасі», – сказав він.

Він додав, що більшість з них – це професійні військові з підрозділів спецпризначенців повітряно-десантних військ і морської піхоти, а також сил спеціальних операцій.

«Наголошую, що мова йде не про офіційний російський військовий контингенті в Сирії. Це найманці Міністерства оборони Російської Федерації під ширмою приватної військової компанії «Вагнера» або контрактники, такі як Віктор Агеєв», – додав він.

При цьому Грицак додав, що співробітниками СБУ встановлені 124 людини з числа громадян Росії, які загинули в Сирії.

Раніше під час брифінгу Грицак заявив, що у підрозділі полоненого Збройними силами України на Луганщині російського військового Віктора Агеєва воюють ще 15 громадян Росії.

Нагадаємо, що 24 червня військові Збройних сил України знешкодили  диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 осіб, один з яких виявився мешканцем Алтайського краю Росії, громадянин Росії Віктор Агеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

Російське військове відомство офіційно заявило що Агєєв був звільнений в запас в травні минулого року, а контрактну службу Агеєв не проходив.

Пізніше в «ЛНР» повідомили, що внесли Агеєва в списки на обмін.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини