На найближчих місцевих виборах за чинного міського голову Києва Віталія Кличка готова поголосувати відносна більшість киян (41%). На другому місці за підтримкою — телеведучий Сергій Притула (11%), але він поки не повідомляв про намір балотуватися.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Соціологи вказують, що за рік електоральна підтримка Кличка зросла майже вдвічі. До того ж 54% опитаних вважають, що ситуація у Києві під керівництвом Кличка покращилася, а 30% змін не побачили.

За кандидатку на посаду мера Києва від «Слуги Народу» Ірину Верещук готові проголосувати 9,4% жителів міста, які визначилися з вибором, 9% — за засновника Eurolab Андрія Пальчевського, 5,4% — за депутата від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко.

Фото:

Скріншот

Експерти також змоделював другий тур місцевих виборів, за умови виходу до нього Віталія Кличка та інших кандидатів. У парі з Верещук Кличко переміг би з результатом 64% проти 22%, у парі з Гончаренком — 68% проти 13%, у парі з Пальчевським — 67% проти 20%, у парі з Притулою — 63% проти 21%.

Опитування проводили з 26 по 27 липня 2020 року методом CATI. Загалом опитали 2000 респондентів від 18 років. Помилка репрезентативності — до 2,2%.

Коли вибори мера?

Місцеві вибори відбудуться одночасно по всій Україні 25 жовтня. Тоді виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

Поділитись: