Життя

Більшість жителів Кривого Рогу досі залишаються без опалення — міськрада

Міськрада Кривого Рогу
Життя/Більшість жителів Кривого Рогу досі залишаються без опалення — міськрада
Зберегти
Вигляд
Міська рада Кривого Рогу повідомляє, що теплопостачання провели лише до третини житлових будинків міста. Більшість жителів Кривого Рогу досі залишаються без тепла.

«Третина житлового фонду міста, що обслуговує «Теплоцентраль», з теплом. У Покровському районі (котельні №1 і №4 ТЕЦ) підключені 64% установ соціальної сфери і 23% житлових будинків, в Долгінцевському (котельні №2 і №5 ТЕЦ) — 55% установ соціальної сфери і 24% будинків, в Саксаганському районі (котельні №2 і №3 ТЕЦ) підключені 81% установ соціальної сфери і 18% житлових будинків, в Інгулецькому (котельня №6) підключено 32% установ соціальної сфери», — йдеться у повідомленні.

Також у міськраді зазначили, що дитсадки і школи, у яких через зниження температури оголошені вимушені канікули, відновлюватимуть заняття поступово.

З 12 листопада більшість жителів Кривого Рога залишають без теплопостачання. У частині шкіл і дитсадків оголосили вимушені канікули.

У міській раді заявили, що канікули запровадили у закладах, які опалюються котельнями держпідприємства «Криворізька теплоцентраль», і назвали це «вимушеним кроком».

Також 12 листопада в Кривому Розі люди влаштували акцію під управлінням «Криворіжгазу» із вимогою увімкнути опалення. Вони принесли під будівлю шини і підпалили їх. У поліції заявляли, що будівлю «Криворіжгазу» захопили невідомі люди і взяли у заручинки співробітників підприємства

У «Криворіжгазі» заявили, що Нафтогаз відмовляється подавати газ на підприємство через борги за попередні періоди.

Зі свого боку Нафтогаз звинуватив облгаз, який контролює український олігарх-втікач Дмитро Фірташ, у зриві опалювального сезону в Кривому Розі.

Через відсутність опалення поліція відкрила кримінальне провадження.

Усі котельні Кривого Рога запрацювали 13 листопада.

Пов`язані новини