Життя

Біля Краматорська почалось будівництво вітроелектростанції

Інтерфакс-Україна
Життя/Біля Краматорська почалось будівництво вітроелектростанції
Зберегти
Вигляд
Неподалік Краматорська почали заливати фундамент для першого вітрогенератору нової вітроелектростанції. Загалом, протягом 2019 року планується побутувати три вітряки електростанції.

Потужність установок складе по 4,5 та 4,8 мегаватів. В рамках даного проекту заплановано будівництво 15 таких вітрових установок

Будівництво вітряків здійснює українська компанія «Вітрові парки України» на замовлення ТОВ «Атомвінд-Краматорськ». Також для будівництва електростанції використовують українські деталі, виготовлені на одному з підприємств Краматорська.

Раніше стало відомо, що в ухваленому Радою законі, який запроваджує нові правила оподаткування посилок, містяться норми, які звільняють від ПДВ устаткування для сонячних та вітрових електростанцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дорога, проблемна і потрібна: майбутнє «зеленої енергетики» в Україні

Також повідомлялось, що протягом 2018 року в Україні встановили втричі більше «зелених» електростанцій, ніж у 2017 році.

Нагадаємо, що у Європейському банку реконструкції та розвитку повідомили, що припинили фінансування будівництва сонячних електростанцій в Україні через непрозору систему державної підтримки. Водночас 14 грудня там повідомили, що профінансують будівництво трьох сонячних електростанцій на Миколаївщині на 18 мільйонів євро.

Пов`язані новини