Чисельність біженців досягла 1% від світового населення — це найвищий рівень у сучасній історії.

Чисельність біженців досягла 1% від світового населення — це найвищий рівень у сучасній історії.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на дослідження Інституту економіки та миру.

Згідно з повідомленням, наразі світ є найменш мирним за останні 10 років. Найбільш мирною країною світу залишилась Ісландія, в той час як найменш мирною — Сирія.

На початку 2017 року кількість біженців у світі складала 65,6 мільйонів осіб, або 0,9% від світового населення. Близько 55% біженців були з Сирії, Афганістану та Південного Судану.

Вплив конфліктів на світову економіку у 2017 році склав 14,8 трильйонів доларів — 12,4% світового ВВП. За даними дослідження, війни та інші конфлікти коштували кожному землянину 2000 доларів.

«Мир — це не лише припинення страждань людей, але й надання економічних можливостей», — заявив Стів Кіллела, очільник Інституту економіки та миру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як Європа намагається зупинити потік мігрантів

Раніше президент Сирії Башар Асад підписав указ, що позбавляє біженців із Сирії права на їхню власність у країні.

8 квітня на контрольоване повстанцями місто Дума у Східній Гуті здійснили хіматаку, внаслідок якої загинули щонайменше 70 людей, та постраждали понад 1000.

У ніч проти 14 квітня США, Велика Британія та Франція завдали удару по Сирії, Трамп назвав їх «досконалою місією». Країни вдарили по сирійських об'єктах у відповідь на застосування хімічної зброї режимом Асада.

Удари США, Великої Британії та Франції по Сирії підтримало  НАТОа також Україна.

Також у Євросоюзі заявили, що виділять 180 мільйонів євро на підтримку біженців у Греції.

Поділитись: