Життя

Блокування пунктів пропуску власниками «євроблях» коштувало бюджету 45 млн грн щодня — ДФС

ДФС
Життя/Блокування пунктів пропуску власниками «євроблях» коштувало бюджету 45 млн грн щодня — ДФС
Зберегти
Вигляд
У Державній фіскальній службі України порахували, що бюджет щодня недоотримував близько 45 мільйонів гривень від перекриття пунктів пропуску власниками нерозмитнених авто на єврономерах.

«Через блокування пунктів пропуску Волинської, Закарпатської та Львівської митниць ДФС власниками транспортних засобів на іноземній реєстрації державний бюджет щодня в середньому втрачав близько 45 млн грн», — повідомили в ДФС.

Там зазначили, що найбільше втрачала Львівська митниця — 30 мільйонів гривень. Загалом, протягом акцій протесту розмір надходжень від митниць на західних кордонах України скоротився до 145 мільйонів гривень за добу проти 189 мільйонів, які ці митниці приносять зазвичай.

Раніше повідомлялось, що за 4 дні дії нових правил розмитнення авто на єврономерах, держава отримала 890 тисяч гривень. Всього було розмитнено лише 15 автівок. Водночас, лише протягом 2017 року до України ввезли 965,3 тисяч автомобілів на єврономерах.

26 листопада повідомлялося, що «Євробляхарі» продовжують блокувати три пункти пропуску на кордоні на Львівщині.

25 листопада власники автомобілів на єврономерах продовжили протестувати на пунктах пропуску у Львівській, Волинській та Закарпатській областях. Зокрема, на пункті пропуску «Краковець» мітингувальники запалили шини.

Протести євробляхарів пов'язані з набуттям чинності закону про спрощення розмитнення авто на єврономерах, з ким не згодні власники таких машин.

23 листопада президент Петро Порошенко підписав закон, який спрощує процедуру розмитнення автівок, зокрема з європейськими номерами, та закон, який підвищує відповідальність за порушення правил розмитнення автомобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові протести «євробляхарів»: вимагають, щоб вартість розмитнення не залежала від віку авто

Пов`язані новини