На площі Конституції біля Верховної Ради близько тисячі людей зібралися на віче.

На площі Конституції біля Верховної Ради близько тисячі людей зібралися на віче.

Про це повідомляє журналістка Громадського.

Зазначається, що серед присутніх — прихильники Міхеіла Саакашвілі. 

На площі також присутні депутати Юрій Дерев'янко, Єгор Соболєв, Семен Семенченко, та представники «Руху нових сил», зокрема Давід Сакварелідзе, та Міхеіл Саакашвілі.

Повідомляється також, що з площі прибрали прапори політичних сил, залишивши жовто-блактині, а також червоно-чорні стяги, та ЄС.

Окрім іншого присутні учасники акції, які мешкають у наметовому містечку. 

«Вимоги залишаються ті самі, Порошенку дали «5 днів для внесення законопроекту по Антикорупційному суду в парламент», але що буде після цього не повідомляється», — розповіла кореспондентка. 

Раніше учасники акції під Верховною Радою висунули вимогу до президента Петра Порошенка про те, що протягом 5 робочих днів він має внести до парламенту законопроекти про  Антикорупційний суд та про імпічмент.

Раніше представники Саакашвілі заявили, що залишаються під Радою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Один на площі»: як зруйнувався «Карфаген» нової опозиції

Під стінами Верховної Ради 17 жовтня розпочалась масова акція. Протестувальники висували три основних вимоги: нові правила виборів в Раду, які включають в себе пропорційну систему з відкритими списками, скасування депутатської недоторканностістворення антикорупційного суду.

Про головні події акції протесту зранку й до вечора 17 жовтня читайте в онлайн-публікації: Протести у центрі Києва: сутички з поліцією і наметове містечко під Радою. 

Увечері 17 жовтня, близько 22:00, під будівлею Ради знову сталися сутички між протестувальниками та правоохоронцями. Згодом ситуація заспокоїлась. Глава Нацполіції Сергій Князєв підтвердив, що правоохоронці не планують зносити намети протестувальників.

18 жовтня під парламентом продовжилася акція протесту. Близько 17:20 сталися сутички біля наметового містечка під Радою і поліція застосувала газ. Були затримані близько 11 осіб, згодом їх відпустили.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ФОТОРЕПОРТАЖ: Протести в урядовому кварталітривають.

19 жовтня під Радою продовжилася акція. Мітингувальники очікували, що парламент виконає їхні вимоги. У підсумку депутати ухвалили відправлення на розгляд Конституційного суду двох законопроектів щодо скасування депутатської недоторканності, але відхилили три законопроекти про зміну системи виборів.

Після цього організатори акції зробили спільну заяву, у якій йшлось про те, що рух Саакашвілі та депутати «Сапопомочі» Семенченко і Єгор Соболєв та їхні соратники залишаться в наметовому містечку, а решта учасників «продовжать протест іншими методами».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: