Американська корпорація Boeing не отримала жодного нового замовлення на свої літаки у перший день міжнародного авіасалону в Ле Бурже (12 км на північний схід від Парижа, Франція).

Про це повідомляє CNBC із посиланням на консалтингову компанію IBA.iQ.

Водночас головний конкурент американського виробника європейська компанія Airbus вже підписала контракти на поставку 123 літаків.

За словами генерального директора Boeing Денніса Мюленбурга, головне завдання авіаконцерну зараз — повернення репутації після падіння двох літаків 737 MAX, а також відновлення польотів цієї моделі.

«Ми повернемося в небо, коли це стане безпечно — зараз це найважливіше для нас», — сказав Мюленбург.

Нещодавно в американській аерокосмічній компанії Boeing заявили про повне оновлення програмного забезпечення літаків 737 МАХ. Там також переконують у безпечності своїх літаків.

Нагадаємо:

  • 10 березня пасажирський літак авіакомпанії Ethiopian Airlines зі 149 пасажирами на борту та 8 членами екіпажу розбився, рухаючись з Ефіопії до столиці Кенії — Найробі. Усі, хто були на борту, загинули.
  • У жовтні 2018 в Індонезії розбився пасажирський літак зі 188 людьми на борту. За кілька хвилин після зльоту він втратив зв’язок з диспетчерами та впав у море.
Поділитись: