Американська авіакомпанія Boing пообіцяла протягом декількох років виплатити 100 мільйонів доларів усім сім'ям жертв, які загинули у двох авіакатастрофах Boeing 737 Max. Як відомо унаслідок катастроф у жовтні 2018-го і в березні 2019 року в Індонезії та Ефіопії загалом загинули 346 людей.

Про це повідомляє Bloomberg.

«Boeing вибачається за трагічну втрату життів в обох аваріях, ми роками будемо пам’ятати про ці загублені життя», — заявив генеральний директор Boeing Денніс Муйленбург. 

Представники компанії розраховують, що ці кошти покриватимуть щоденні витрати сімей загиблих у авіакатастрофі або витрати, викликані наслідками авіакатастроф. У компанії додали, що співпрацюватимуть з місцевими урядами задля підвищення рівня економічного розвитку в регіонах, які постраждали від авіакатастроф. 

Нагадаємо:

  • У жовтні 2018 в Індонезії розбився пасажирський літак зі 188 людьми на борту. За кілька хвилин після зльоту він втратив зв’язок з диспетчерами та впав у море.
  • 10 березня 2019-го пасажирський літак авіакомпанії Ethiopian Airlines зі 149 пасажирами на борту та 8 членами екіпажу розбився, рухаючись з Ефіопії до столиці Кенії — Найробі. Усі, хто були на борту, загинули.
  • Після катастрофи в Ефіопії більшість країн світу ввели заборону на використання літаків Boeing 737 MAX.
  • 19 березня керівництво Boeing заявило, що вживає заходів для повного забезпечення безпеки експлуатації лайнерів типу 737 MAX.
  • 18 квітня Boeing завершила останній 120 тестовий політ у рамках випробувань оновленого програмного забезпечення для літаків моделі 737 MAX.
Поділитись: