Ватажок самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький виїхав з території окупованого Луганська до Росії

Ватажок самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький виїхав з території окупованого Луганська до Росії.

Про це повідомило російське видання «Новая газета».

Зазначається, що в автомобільному кортежі Плотницкого також керівник його «адміністрації» Ірина Тейцман, глава так званого «державного» телебачення Анастасія Шуркаєва та низка інших осіб.

Водночас видання підкреслює, що адмінбудівлі все ще оточені озброєними людьми.

Напередодні речник МВС України Артем Шевченко з посиланням на власні джерела вже повідомляв, що Плотницький утік до Росії.

Однак того ж дня підконтрольний сепаратистам центральний телеканал «ГТРК Луганск» опублікував відео, де Ігор Плотницький нібито в кабінеті «адміністрації» під час робочої наради з «новопризначеними заступниками міністра МВС» та «МНС» обговорює ситуацію в місті.

Нагадаємо, так званого «міністра внутрішніх справ» самоназваної «ЛНР» Ігоря Корнета тимчасово відсторонили.

Раніше ватажок самоназваної «ЛНР» Плотницький звинуватив Корнета в тому, що він упродовж 3-ох років «незаконно» жив у будинку місцевої мешканки. 

ЧИТАЙТЕ: Переворот в «ЛНР»: штурм «прокуратури» і «гра в хованки» Плотницького.

Зазначимо, що наступного дня, 21 листопада, у центрі окупованого Луганська невідомі озброєні особи у військовій формі перекрили вулиці й заблокували адмінбудівлі.

Плотницький наказав їм звільнити місто, однак звернення проігнорували. Сам Корнет заявив, що «ситуація перебуває під контролем МВС» і відмовився йти у відставку.

У ніч на 22 листопада спостерігачі ОБСЄ зафіксували колону військової техніки під Дебальцевим. У «ДНР» визнали участь у так званих «спецопераціях» в окупованому Луганську.

У зв’язку із загостренням ситуації на Луганщині Порошенко  позачергово скликав Воєнний кабінет РНБО. Відтак у Міноборони України заявили, що привели в бойову готовність резервні сили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корнет проти Плотницького: «розборки» між ватажками бойовиків у центрі Луганська

Поділитись: