ENRU

Бойовики випалюють будинки цивільних у Південному на Донеччині — МінТОТ

Житлові квартали Південного на Донеччині бойовики обстрілюють снарядами та мінами, через що виникають пожежі. Таким чином бойовики намагаються змусити мешканців залишити селище.

Про це у Twitter повідомляє Міністерство тимчасово окупованих територій.

«Окупаційні війська випалюють будинки цивільних мешканців, аби змусити їх залишити селище. Використовуються освітлювальні снаряди й міни, що спрацьовують на рівні висоти будинку», — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що в районі Чигирі згоріли 9 будинків. Гасити пожежі неможливо, а доступ транспорту відсутній, через те, що дорога прострілюється бойовиками.

У відомстві відзначають, що поранених чи маломобільних у Південному наразі немає.

Нагадаємо, з міркувань безпеки штаб операції Об’єднаних сил заборонив пересування будь-яких приватних автотранспортних засобів, що залишаються в селищі Південому неподалік окупованої Горлівки на Донеччині.

Нагадаємо, 8 травня українські військові взяли під контроль населений пункт Південне поблизу окупованої Горлівки в Донецькій області. За інформацією штабу ООС, бойовики з того часу періодично обстрілюють позиції підрозділів 24-ї бригади, намагаючись витіснити їх з селища.

Координатор гуманітарної місії «Проліска» Євген Каплін повідомив Громадському, що станом на 1 червня до 35 людей не можуть виїхати на безпечну територію з селища Південне. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заблоковані у Південному: близько 30 людей не можуть покинути звільнене селище