Роботу Донецької фільтрувальної станції після обстрілу зупинили на п’ять днів. Персонал станції почали евакуйовувати.

Роботу Донецької фільтрувальної станції після обстрілу зупинили на п’ять днів. Персонал станції почали евакуйовувати.

Про це повідомили інформаційні ресурси бойовиків з посиланням на Спільний центр з контролю і координації.

Зупинка ДФС означає, що без водопостачання залишаться кілька районів окупованого Донецька, селища Ясинуватського району, а на підконтрольній території України повністю без води будуть Авдіївка та Верхньоторецьке. В Авдіївці резервів води вистачить на кілька днів.

Рішення про зупинку ДФС ухвалили після того, як працівники фільтрувальної станції 17 квітня потрапили під обстріл. Тоді поранення дістали п’ятеро людей, один з них — у важкому стані. 

На станцію прибули представники місії ОБСЄ та сапери, вони забезпечували безпеку співробітників, які завершували роботу станції. Після закриття співробітників на ДФС не буде.

Удень 18 квітня роботу Донецької фільтрувальної станції остаточно призупинили.  Про це у коментарі Громадському розповів виконувач обов’язків комунального підприємства «Вода Донбасу» Олександр Євдокімов.

Це друга зупинка Донецької фільтрувальної станції з початку 2018 року. 

Нагадаємо, Донецька фільтрувальна станція забезпечує водою Авдіївку, селища поблизу неї — Спартак, Опитне, Верхньоторецьке, а також частини Ясинуватої та Донецька. Деякі будівлі із системи всієї станції зараз перебувають на підконтрольній Україні території, насосні станції — на окупованій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Працюємо, попри обстріли і страх»: чому така важлива Донецька фільтрувальна станція.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile