Болгарську партію «Відродження» зобов'язали видалити зі свого передвиборчого ролика кадри з серіалу «Слуга народу», на яких головний герой (роль якого грає Володимир Зеленський) «розстрілює» парламент. Епізод має сцени насильства, що порушує Виборчий кодекс.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

У Центральній виборчій комісії ствердили, що реклама може спонукати людей до насильства, тому «Відродження» має видалити її та не поширювати надалі.

Опублікували ролик 22 травня. На ньому головний герой українського серіалу стріляє в депутатів, а згодом з'являється напис «Відродження. Лише ми можемо».

«Радіо Свобода» зазначає, що продюсери серіалу «Слуга народу» і команда президента не дозволяли використовувати відео, і це може бути порушенням авторських прав.

Болгарська партія «Відродження» заснована у 2014 році, виступає за вихід з Європейського союзу, НАТО та переорієнтацію на Росію. На останніх парламентських виборах 2017 року отримала більш як 1% голосів виборців.

Нагадаємо, російська компанія «Яндекс» придбала права на показ українського серіалу «Слуга народу» з Володимиром Зеленським у головній ролі.

20 травня Володимир Зеленський офіційно вступив на посаду президента України. Він одразу заявив, що розпускає Верховну Раду.

Поділитись: