УКРАЇНА

БПП голосуватиме за закон Порошенка про продовження «особливого статусу» Донбасу – Герасимов

5 жовтня, 2017 11:51
УКРАЇНА/БПП голосуватиме за закон Порошенка про продовження «особливого статусу» Донбасу – Герасимов
Зберегти
Вигляд
Про це заявив під час засідання Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони голова фракції БПП Артур Герасимов

У фракції БПП заявляють про готовність голосувати за президентський законопроект №7164, яким передбачається продовжити ще на один рік дію закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», що закінчується 18 жовтня.

Про це заявив під час засідання Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони голова фракції БПП Артур Герасимов, передає кореспондентка Громадського.

«Я буду голосувати за цей закон в цілому. Цей закон стосується тільки продовження 1 статті. Ми робимо речі, які не шкодять Україні. До цього закону прив'язані санкції. Він також прямо залежить від введення чи невведення миротворців на Донбас», – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президентський законопроект про деокупацію Донбасу: основні положення.

Альтернатива президентському проекту деокупації: основні тези

Раніше стало відомо, що Рада розгляне два законопроекти про деокупацію Донбасу. Крім того, окремим законопроектом Порошенко запропонував продовжити ще на один рік дію закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», що закінчується 18 жовтня.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини