ENRU

В Раду подадуть 2 закони про деокупацію Донбасу

Депутати Верховної Ради розглянуть 2 закони щодо деокупації Донбасу.

Про це повідомила голова комітету з питань свободи слова,  депутатка від «Народного фронту» Вікторія Сюмар, передає кореспондентка Громадського.

«Буде два документи, один абсолютно правильний, щодо другого будуть великі дискусії. Це позиція нашої фракції: не змішувати ці дві категорії — з одного боку називати Росію агресором, а з іншого — визнавати Мінські домовленості», — сказала Сюмар.  

Вона зауважила, що дискусії щодо законопроектів почалися після повернення президента із США. Завтра в Раді можуть розглянути два документи за процедурою ad hock.

«Я переконана, що перший документ викликає чимало дискусій. Бо є структури в АТО, які там щось кришують і можуть бути незадоволені... Але насправді дуже логічно, що під одним крилом будуть усі — і прикордонники, і військово-цивільні адміністрації», — зазначила вона.

Раніше представниця президента в Раді Ірина Луценко заявила, що президент унесе в парламент закон про деокупацію Донбасу до кінця тижня. 

Текст документів наразі не опублікований. 

10 липня Рада національної безпеки і оборони України відклала розгляд законопроекту про деокупацію Донбасу. Секретар РНБО Олександр Турчинов зазначив, що Міністерству закордонних справ і Адміністрації Президента доручили провести консультації із міжнародними партнерами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закон про деокупацію Донбасу: декларація про наміри. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram